POMOC

 

Nie mogę się zalogować.

Spróbuj odzyskać nazwę użytkownika lub hasło (nazwa użytkownika różni się od nazwy przy rejestracji):

 

Przypomnij nazwę użytkownika

Odzyskaj hasło

 

 

Nie otrzymuję powiadomień na pocztę e-mail.

Sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce pocztowej, nasz serwer zawsze wysyła powiadomienia. Niektóre serwery mogą z automatu klasyfikować nasze powiadomienia e-mail jako spam, należy wtedy zaznaczyć te wiadomości w folderze spam jako "To nie jest spam". Po takiej operacji serwer danego operatora nie powinien już klasyfikować naszych maili jako spamu.

 

Ogłoszenie po dodaniu nie jest aktywne.

Aby aktywować bezpłatne ogłoszenie należy sprawdzić pocztę e-mail. Serwer każdorazowo do nowo dodanego ogłoszenia wysyła do użytkownika na pocztę e-mail link aktywacyjny. Kliknij na podany link w wiadomości. Dodane ogłoszenie po kliknięciu powinno się aktywować i być widoczne dla wszystkich (pamiętaj, jeżeli treść ogłoszenia jest niezgodna z Regulaminem to dane ogłoszenie może nie zostać aktywowane). W innych sytuacjach aktywacja może nastąpić dopiero w ciągu 24 godzin (po sprawdzeniu treści ogłoszenia przez naszego pracownika).

 

Co oznacza "Captcha".

Captcha jest to moduł zabezpieczający serwis przed robotami i atakami hakerskimi. Podczas dodawania ogłoszenia zobaczysz panel z informacją np. "Nie jestem robotem, zaznacz okienko poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją!", należy w to puste okienko kliknąć a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

 

Pozdrawiamy

Zespół serwisu Kupię-Sprzedam.pl


Ogłoszenia w internecie