Tutaj uzyskasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania 

 

  • Aktywacja konta

Aby dokończyć rejestrację i aktywować konto kliknij na link wysłany na adres email podany przy rejestracji.

 

 

  • Nie mogę się zalogować.

Spróbuj odzyskać nazwę użytkownika lub hasło klikając na jeden z poniższych linków:

 

Przypomnij mi nazwę użytkownika

Odzyskaj hasło

 

 

  • Nie otrzymuję powiadomień na pocztę email.

Sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce pocztowej, nasz serwer zawsze wysyła powiadomienia. Niektóre serwery mogą z automatu klasyfikować nasze powiadomienia e-mail jako spam, należy wtedy zaznaczyć te wiadomości w folderze spam jako "To nie jest spam". Po takiej operacji serwer danego operatora nie powinien już klasyfikować naszych maili jako spamu.

 

  • Ogłoszenie po dodaniu nie jest aktywne.

Aby aktywować bezpłatne ogłoszenie należy sprawdzić pocztę e-mail. Serwer każdorazowo do nowo dodanego ogłoszenia wysyła do użytkownika na pocztę e-mail link aktywacyjny. Kliknij na podany link w wiadomości. Dodane ogłoszenie po kliknięciu powinno się aktywować i być widoczne dla wszystkich (pamiętaj, jeżeli treść ogłoszenia jest niezgodna z Regulaminem to dane ogłoszenie może nie zostać aktywowane). W innych sytuacjach aktywacja może nastąpić dopiero w ciągu 24 godzin (po sprawdzeniu treści ogłoszenia przez naszego pracownika).

 

  • Co oznacza "Captcha".

Captcha jest to moduł zabezpieczający serwis przed robotami i atakami hakerskimi. Podczas dodawania ogłoszenia zobaczysz panel z informacją np. "Nie jestem robotem, zaznacz okienko poniżej i postępuj zgodnie z instrukcją!", należy w to puste okienko kliknąć a następnie postępować zgodnie z instrukcją.

 

Pozdrawiamy

Zespół serwisu Kupię-Sprzedam.pl